20 Mayıs 2018, Pazar   |   English
Bilkom’dan 'Bahar Temizliği'
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      05 Nisan 2004, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Apple’ın 1983 yılından bu yana Türkiye distribütörlüğünü yapan Bilkom, tüm Apple ürünlerini kapsayan yeni bir kampanya başlattı. Nisan ayı boyunca sürecek kampanya ile Apple kullanıcıları sahip oldukları Apple ürünlerini kendilerine en yakın Bilkom Yetkili Servisi’ne götürerek ücretsiz check-up hizmetinden yararlanabilecekler.

Kampanya kapsamında bakım gören cihazlarda bir sorun bulunursa gereken parça liste fiyatı üzerinden yüzde 25 indirim uygulanarak değiştirilecek ve onarım işlemi için herhangi bir ücret talep edilmeyecek.

Bilkom Bahar Temizliği Kampanyası’nda Bilkom Yetkili Servisi’ne önceden randevu alınarak getirilen Apple ürünleri ücretsiz kontrol edilecek, işletim sistemleri ve sabit diskler optimize edilerek genel bakım yapılacaktır. Yetkili destek uzmanları, bilgisayarlarda görülen sorunlar ya da eksiklikler konusunda teknik bilgiler verecek ve yeni teknolojik gelişmeler konusunda bilgilendirecek.

Bilkom

Bilkom, 1983 yılında bir eğitim kurumu olarak kurulmuş ve 1984 yılında Apple bilgisayar şirketinin Türkiye'deki tek yetkili temsilcisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2000 yılı Kasım ayında Koç Bilgi Grubu şirketleri arasına katılan Bilkom, 1983 yılında basta Macintosh modeli bilgisayarlar olmak üzere, Apple ürünlerinin Türkiye satışı için gerekli olan kanal yapısı, servis, destek, çözüm evi, yerelleştirme gibi tüm alt yapıyı kurmaya başlamıştır.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      05 Nisan 2004, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz