20 Nisan 2018, Cuma   |   English
Bilkom'dan Mac'leri Değiştirme Kampanyası
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      06 Kasım 2003, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Apple’ın 1983 yılından bu yana Türkiye’de tek yetkili distribütörü olan Bilkom Bilişim Hizmetleri A.Ş. 1 Kasım - 30 Kasım 2003 tarihleri arasında geçerli olacak “Değiştirme Kampanyası” ile kullanıcılarına 900 Euro’ya varan geri ödeme bedelleri karşılığında eski Mac’lerini, Mac OS X yüklü yepyeni Apple bilgisayarlarla değiştirme fırsatı sunuyor.

“EskiMac güzeldi, yenileMac şimdi daha güzel, daha kolay” sloganıyla başlayan Bilkom’un değiştirme kampanyasından yararlanmak isteyen Apple kullanıcıları eski Mac’lerini yenileriyle Bonus Card’ın 18 aya varan taksitlendirme imkanı ve sabit TL ödeme avantajı ile değiştirebilecekler. Böylece Apple tarafından yeni piyasaya sunulan Mac OS X 10.3 Panther işletim sistemini satın alan kullanıcılar yüksek performans, hız ve sağlamlığa yepyeni bilgisayarları ile daha da yakın olacaklar.

Bilkom “Değiştirme Kampanyası”nda satılan ürünler; Power Mac G5, eMac, iMac, PowerBook ve iBook ailesini ve Power Mac ailesiyle en uyumlu çalışan Apple Monitörleri kapsıyor. Kampanyanın Apple’ın yeni duyurduğu dünyanın ilk 64-bit işlemcili kişisel bilgisayarı G5 ve yeni işletim sistemi Mac OS X 10.3 Panther’in tanıtım dönemine rastlaması dolayısıyla Bilkom, yıl sonunda kadar, Power Mac G5 serisinden herhangi birini satın alan tüm kullanıcılara Türkçe Mac OS X 10.3 Panther CD setini de ücretsiz olarak verecek.

Kampanya kapsamında eski ürünlerde çalışır durumda olma şartı aranmazken, değiştirme kapsamına dahil olan ürünlerin listesine ve diğer değiştirme koşullarına www.bilkom.com.tr adresinden ulaşılabilecek. Daha ayrıntılı bilgi için Bilkom’un 0216 522 14 14 numaralı destek hattına başvurmak da mümkün.

1970’li yıllarda Apple II ile kişisel bilgisayar devrimini başlatan Apple, 1980’lli yıllara Macintosh ürünleri ile imzasını attı. Öğrencilerden, eğitimcilere, yaratıcı profesyonellerden son kullanıcıya kadar geniş kullanıcı ve ürün yelpazesine sahip olan Apple, yenilikçi donanım, yazılım ve internet çözümleri üreten bir dünya şirketi konumunda bulunuyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      06 Kasım 2003, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz