vBulletin tracker
23 Kasım 2014, Pazar   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
3Com'dan Gigabit Kampanyası
Yazan: turk.internet.com Haber Merkezi      30 Haziran 2003, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Müşterilerine Gigabit ağını çok ucuz bir şekilde upgrade etme fırsatı sunan 3Com, 2 Haziran – 13 Temmuz tarihleri arasında yetkili bayilerinden 3Com Gigabit switch alan müşterilerine yüksek oranda indirimler uyguluyor.

3Com Uluslararası Kanal Satış Müdürü Stanimira Koleva, “Bir Gigabit ağını upgrade ederek hızını artırmakla, çalışanlar gerekli bilgilere daha etkin bir şekilde ulaşabiliyor. Ayrıca firmalar, müşteri ilişkileri yönetimi veya e-eğitim gibi yoğun bant genişliğine gereksinim duyulan uygulamaları daha rahat yapabiliyorlar. Bu Gigabit promosyonu ile müşterilerimize çok düşük fiyatlarla, kullanılabilirlikten vazgeçmeden ağ yönetiminde meydana gelen karmaşayı ortadan kaldırma olanağı sunuyoruz” dedi.

Hedef: Gigabit switch kullanımını geniş kitlelere yaymak

Kampanya ile ilgili olarak 3Com Türkiye Ülke Müdürü Nurper Rodoplu ise “Yapmış olduğumuz bu kampanya ile sunduğumuz fiyat olanakları çerçevesinde Gigabit switch kullanımını çok geniş kitlelere yaymayı hedefliyoruz. Bu çalışmamızdaki misyonumuz, yapılan kampanyalar dahilinde gigabit kullanımını artırmakta öncü rol üstlenmek. Firmalara esnek ağ altyapısı kurmalarını sağlayan 3Com Gigabit switch’leri networking dünyasına yeni bir bakış açısı getiren XRN çözümünü içeriyor. 3Com’un XRN (eXpandable Resilient Networking) çözümünün kurumlara sağladığı en büyük avantaj “büyüdükçe öde” modeli ile toplam sahip olma maliyetlerini düşürmelerini sağlamak ve zaman içinde istedikleri kadar firmaların ağlarını genişletebilmelerine olanak vermek” dedi.

Eylül 2002’de başlayan ve bayilere “Gigabit Desteği” adıyla sürdürülen indirim kampanyası, 3Com kurucusu Robert Metcalfe’in öncülüğünde Ethernet buluşunun 30. yıldönümü konsepti içinde yer alıyor.

3Com Hakkında

3Com, her boyuttaki kurum ve kamu sektörü organizasyonu için yenilikçi, pratik ve üst seviye ses ve bilgi ağı ürünleri, hizmetleri ve çözümleri sağlayıcısıdır.
Yazan: turk.internet.com Haber Merkezi      30 Haziran 2003, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.



Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz