21 Mayıs 2018, Pazartesi   |   English
ING Akademi 'Bizim Sınıf'ı Açtı
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      12 Eylül 2017, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
ING Bank çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimine önemli destek sunan ING Akademi, “Bizim Sınıf” ile her çalışanın bulunduğu yerden bilgisayar ile bağlanacağı modern ve interaktif sınıf deneyimini uygulamaya alıyor.

Daha önce Türkiye bankacılık sisteminde ve ING ülkeleri arasında bir ilke imza atarak çalışanlarına yönelik profesyonel ve kişisel eğitimlerin yer aldığı ING Akademi’yi mobil platforma taşıyan ING Bank, bugün de yüzde yüz teknolojik bir sınıf olan “Bizim Sınıf” eğitim platformunu hayata geçiriyor.

Bu yeni platformda ING Bank çalışanları diledikleri yerden bilgisayarları karşısına geçerek bağlanacakları sınıf ortamında interaktif bir sınıf deneyimi yaşayabiliyor. Eğitmeni canlı olarak izleyen katılımcılar, anında sesli olarak sorularını ileterek ve diğer sınıf arkadaşlarının soru ve katkılarını izleyerek eğitimlerden daha verimli sonuç alabiliyor. “Bizim Sınıf ”ta ilk etapta ürünler, süreçler ve kullandıkları ekranlar konusunda eğitimler sunuluyor. Çalışanlarımız, mobil telefonlardan da erişimin mümkün olduğu “Bizim Sınıf” platformuna bir link ile de ulaşabilecekler.

ING Bank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Bahar Şansal, konuya ilişkin değerlendirmesinde, “Dünyada eğitim sektörü giderek daha fazla teknoloji ve daha fazla teknolojik ortam içeren bir dönüşüm geçiriyor. Bununla birlikte eğitim süreçlerinde interaktif katılım, öğrenilenlerin pekiştirilmesi ve içselleştirilmesi açısından çok önemli. Biz ING Bank olarak bunu sağlamak için tüm katılımcıları mutlaka fiziksel bir sınıf ortamında bir araya getirmenin şart olmadığına inanıyoruz. ING Akademi bünyesinde “Bizim Sınıf” eğitim platformunu hayata geçirirken çıkış noktamız bu oldu. Çalışanlarımıza diledikleri yerden bilgisayar bağlantısı ile modern bir sınıf deneyimi yaşatan ‘Bizim Sınıf’ ile mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlamak için ING Bank’lıların yalnızca bilgisayarlarının karşısına geçmesi yeterli. Böylece Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde görev yapan arkadaşlarımız ihtiyaç duydukları eğitimlere hem çok daha kolay hem de çok daha etkin ve verimli şekilde ulaşabilecek” diye konuştu.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      12 Eylül 2017, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz