17 Ağustos 2018, Cuma   |   English
Arena Bilgisayar, Yukko.com ile e-Ticaret'e Girdi
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      05 Eylül 2017, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Ülkemizin 2ci büyük teknoloji dağıtım firması olan Arena Bilgisayar elektronik ticarete girdiğini açıkladı. Şirketin daha önce e-Pencere adını taşıyan ve bayilerine yönelik olan toptan (B2B) bir e-Ticaret sistemi mevcuttu. Şimdi İnternet üzerinden elektronik ürün perakendeciliğine de başlamış oldu.

Ülkemizin 2ci büyük teknoloji dağıtım firması olan Arena Bilgisayar elektronik ticarete girdiğini açıkladı. Şirketin 15 yılı aşkın süredir e-Pencere adını taşıyan ve bayilerine yönelik olan toptan (B2B) bir e-Ticaret sistemi mevcuttu. Şimdi İnternet üzerinden elektronik ürün perakendeciliğine de başlamış oldu. Şirketten KAP'a şu açıklama yapıldı:

    "01.08.2017 tarihli KAP duyurumuzda internet üzerinde elektronik perakendecilik ve pazar yeri işletmeciliği alanlarında faaliyet göstermek üzere Online Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş.'nin resmi kuruluş işlemlerinin tamamlandığı; bununla birlikte e-ticaret platformunun geliştirilmesine ilişkin çalışmaların devam edilmekte olduğu; Online Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş.'nin Ağustos 2017 dönemi ilk yarısı içerisinde "yukko.com" adı ile perakende satış alanında e-ticaret faaliyetlerine başlamasının planlandığı açıklanmıştı. 

    Daha önce yapılan açıklamalara paralel olarak, Online Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş. "yukko.com" adı ile perakende satış alanında e-ticaret faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      05 Eylül 2017, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz