19 Temmuz 2018, Perşembe   |   English
Bosch Video Managament System 7.5'i Piyasaya Sürdü
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      07 Ağustos 2017, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Bosch Güvenlik Sistemleri, Video Management System 7.5'i piyasaya sürerek, güvenlik kameralarında performans ve entegrasyon kabiliyetlerini artırdığını açıkladı.

Bosch Güvenlik Sistemleri, Video Management System 7.5 yazılımını (BVMS 7.5) piyasaya sundu. Yeni yazılım, güvenlik operatörlerinin video kayıtlarını daha hızlı ve daha verimli bir şekilde incelemelerini sağlarken, aynı zamanda depolama için de avantaj sağlayacak.

BVMS 7.5, genellikle vakalara ilişkin video kayıtlarını hızlı ve verimli bir şekilde incelemek zorunda olan operatörler için, insan gözüyle algılanamayan yüksek hızdaki görüntü karelerini anlamlı hale getiriyor.

Ayrıca, BVMS 7.5'de ücretsiz ve standart bir adli arama işlevi bulunuyor. Bu işlev, operatörlerin büyük görüntü kaydı veri tabanlarını belirli bir vaka için saniyeler içinde taramasına olanak sağlıyor. Arama kuralları grafiksel bir kullanıcı arayüzü vasıtasıyla kolayca tanımlanıyor ve bir vakadan sonra dahi değiştirilebiliyor.

BVMS 7.5, aynı zamanda açık sistem performansını iyileştirerek üçüncü taraf yazılımların ve cihazların daha kolay bir şekilde entegre edilmesine imkân veriyor.

Bosch'un Sony ile yaptığı iş birliği sayesinde BVMS 7.5, Sony'nin yeni nesil güvenlik kameraları ile uyumlu hale geldi. Üçüncü parti depolama aygıtlarına daha kolay bir şekilde bağlanabilirken, OPC (Open Platform Communications) sunucusunun genişletilmesi, Fiziksel Bilgi Yönetimi Sistemlerinin (PSIM) BVMS'yi kontrol etmesini kolaylaştırdı.

Son olarak, Operator Client ile diğer sistem bileşenleri arasındaki haberleşme, güvenli ve açık tek bir kanal aracılığıyla yapılabiliyor. Bu da sistem entegratörlerinin, standart internet bağlantısı kullanarak sistemi uzaktan güvenli erişim için yapılandırmalarını daha kolay hale getiriyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      07 Ağustos 2017, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz