22 Şubat 2018, Perşembe   |   English
Emirates Ücretsiz Uçak içi Wi-Fi Hizmetini Genişletiyor
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      14 Temmuz 2017, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Emirates Skywards Platinum ve Gold üyelerine limitsiz veri kullanımı imkânı sunuyor. First ve Business Class ile seyahat eden tüm Emirates Skywards üyelerine limitsiz veri kullanımı sağlıyor. Economy Class ile seyahat eden Skywards Silver ve Blue yolcularına yüzde 50’ye varan indirim sağlıyor. Skywards üyesi olmayan yolcular giriş yaptıktan sonraki ilk iki saat boyunca 20MB ücretsiz kullanım hakkına sahip oluyor.

Emirates Havayolu, ücretsiz uçak içi Wi-Fi hizmetini tüm yolcuları için büyük ölçüde genişletiyor. Şimdi tüm Emirates Skywards Platinum ve Gold üyeleri, sınıfları fark etmeksizin uçuş sırasında sınırsız ve ücretsiz Wi-Fi’dan yararlanmaya başlıyor. Bu ayrıcalık aynı zamanda First ve Business Class ile seyahat eden tüm Emirates Skywards üyeleri için de geçerli. Buna ek olarak, Economy Class yolcuları ve Skywards üyesi olmayan yolcular, giriş yaptıktan sonraki ilk 2 saat boyunca, daha önce 10MB olan ücretsiz veri kullanımının iki katına çıkarılması ile şimdi 20MB veri kullanımının keyfini çıkarabilir.

Daha fazla veri ise 150MB ve 500MB olarak uygun fiyata satın alınırken, Skywards Silver ve Blue üyelerine ise ek veri için özel indirim uygulanıyor.

Emirates Başkan Yardımcısı ve Operasyon Direktörü Adel Al Redha, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Emirates, uçak içi bağlantısına önemli yatırımlar yapıyor. Bugün Wi-Fi hizmetleri 200’den fazla uçağımızda mevcut ve Emirates bu hizmete hiç durmadan yatırım yapmaya devam ediyor. En başından beri popüler olan uçak içi Wi-Fi kullanımı önemli bir şekilde büyüdü. Yeni uçak içi Wi-Fi planlarımız Emirates’in en fazla yolcuya, özellikle de sık uçan yolcularına, bu hizmeti ücretsiz olarak ulaştırma vaadini yansıtıyor.”

İkiye katlanan 20MB ücretsiz veri kullanımı, ailelerine ve arkadaşlarına kısa mesaj göndermek isteyen veya sosyal medya hesaplarına uçuş esnasında göz atmak isteyen Wi-Fi kullanıcıları için ideal hale geliyor. İş için seyahat eden veya daha fazla internete ihtiyacı olanlar da ek veri satın alma seçeneğine sahip oluyor.

Emirates’in yenilenen uçak içi Wi-Fi planları:

Emirates Skywards Platinum ve Gold üyeleri Tüm uçuş boyunca ücretsiz ve sınırsız Wi-Fi
First Class ve Business Class ile uçan Emirates Skywards Silver ve Blue üyeleri Tüm uçuş boyunca ücretsiz ve sınırsız Wi-Fi
Economy Class ile uçan Emirates Skywards Silver üyeleri Giriş yaptıktan sonraki ilk 2 saat boyunca ücretsiz 20MB
4.99 USD’ye ek 150MB
7.99 USD’ye ek 500MB
Economy Class ile uçan Emirates Skywards Blue üyeleri Giriş yaptıktan sonraki ilk 2 saat boyunca ücretsiz 20MB
6.99 USD’ye ek 150MB
10.99 USD’ye ek 500MB
Skyward üyesi olmayan tüm diğer First, Business ve Economy Class yolcuları Giriş yaptıktan sonraki ilk 2 saat boyunca ücretsiz 20MB
9.99 USD’ye ek 150MB
15.99 USD’ye ek 500MB
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      14 Temmuz 2017, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz