25 Nisan 2018, Çarşamba   |   English
Beşiktaşlı Futbolcular Vodafone Arena'da Beyaz'a Konuk Oldu
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      17 Mayıs 2017, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Vodafone Türkiye’nin 3 binden fazla çalışanının katılımıyla Vodafone Arena’da düzenlediği yıllık strateji ve motivasyon toplantısına, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün Beşiktaşlı futbolcular Fabricio Agosto Ramirez, Andreas Beck ve Atınç Nukan ile yaptığı renkli sohbet damgasını vurdu.
Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Arena, Vodafone Türkiye’nin yıllık strateji ve motivasyon toplantısına ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin dört bir yanından 3 binden fazla Vodafone çalışanının katıldığı toplantı, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla renklendi. Öztürk’ün, özellikle Beşiktaş’ın file bekçisi Fabricio Agosto Ramirez (Fabri), sağ bek oyuncusu Andreas Beck ve sol stoper oyuncusu Atınç Nukan ile yaptığı sohbet büyük ilgi topladı.
Vodafone Arena’yı anlatmaya kelimelerin yetmeyeceğini vurgulayan Atınç Nukan, “Vodafone Arena’da inanılmaz bir atmosfer var. Öncelikle başkanımıza, sonra da tüm Vodafone ailesine Türkiye’ye böyle bir stat armağan ettikleri için teşekkür ederim. Biz de bu stada layık olmaya çalışıyoruz” dedi.

Andreas Beck ise, Beyazıt Öztürk’ün “İyi ki Beşiktaş’ı seçmişim demek için 3 neden söyle” şeklindeki sorusunu, “En büyük takım, en iyi taraftar, en iyi futbol” şeklinde yanıtladı.

Fabri de, Beşiktaş’ta her şeyin yolunda olduğunu belirterek, “Bizim için de farklı bir gün oldu. Türkiye’de olmaktan çok memnunum” diye konuştu.

Beyazıt Öztürk de, “Hangi takımı tutarsak tutalım Avrupa’da bizi temsil eden takım bizim için Milli Takım gibidir. Kendilerini tebrik ediyoruz ve başarılar diliyoruz” dedi.

Sohbetin ardından Beşiktaşlı futbolcular, Vodafone çalışanlarına imzalı top hediye etti.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      17 Mayıs 2017, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz