26 Nisan 2018, Perşembe   |   English
Spotify, Öğrenci İçin Premium Servisini Bugün Sürdü. Öğrencilere 7 TL Olarak Ücretlendirilecek
Yazan: turk-internet.com Basin      19 Nisan 2017, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Spotify, "Öğrenci için Premium" paketini bugün Türkiye'de pazara sundu. "Öğrenci için Premium" olarak açıklanan paketin fiyatı, normal fiyatın yarısı konumunda ve 36 ülkede birden aynı anda servise girdi.

"Öğrenci için Premium" paketinin bugün 33 yeni ülkede pazara sunulmasıyla birlikte, toplam 36 ülkede** lise ve üniversite öğrencileri, kendi ülkelerinde ödedikleri lokal fiyatın yarısı kadar ücret ödeyip Spotify Premium hesabı sahibi olabilecek.
 Öğrenciler bu paketten bugünden itibaren öğrencilik hayatlarının devam ettiği her yıl yararlanabilecekler.  Spotify, "Öğrenci için Premium" paketi programının yönetimi ve destek hizmetleri için kimlik doğrulama ve uygunluk doğrulama yazılımı SheerID ile çalışıyor.  Spotify Premium Hizmetler Müdürü Alex Norstrom "Dünya genelinde ‘Öğrenci için Premium' paketimizi sunduğumuz için gerçekten çok heyecanlıyız. Şu an pazarda en iyi, en kapsamlı öğrenci dijital müzik paketini hayata geçirmiş bulunuyoruz. Öğrenciler en tutkulu ve müzikle arası en iyi olan fan kitlesini oluşturuyor. Milyonlarca öğrenciye, mevcut Premium paketinin yarı fiyatına Spotify Premium hizmeti vererek onların hayatlarını müzikle doldurmaktan gurur duyuyoruz" dedi. Öğrencilerin Spotify üzerinden global olarak müzik dinleme alışkanlıkları:
  • Global ölçekte Spotify'daki en büyük müzik fanları öğrenciler. Öğrenciler, ortalama bir Spotify kullanıcısından haftada yüzde 70 daha fazla saat müzik dinliyor.
  • Öğrenciler Spotify üzerinden en çok Cumartesi günleri müzik dinliyor. Öğrencilerin müzik dinleme aktivitesi ise Cumartesi günleri saat 17:00'da ise zirve yapıyor.
  • Öğrenciler için müziğin derslere yoğunlaşmaya yardım ettiği ve en çok dinlendiği 10 gün, Aralık ayı ortasına tekabül ediyor. Müzik dinlemenin bu dönemde zirve yaptığı tarih ise 12 Aralık.
  • Spotify, çalma listeleri üzerinden öğrencilerin en çok müzik dinledikleri "an"ları ve bu anlarda müzik dinlemeye ayırdıkları zamanları da yayınladı.
    • Chill: 35% Sportif aktivite: 20% Parti zamanı: 16% Ders çalışırken: 14% Romans: 7% Koşu: 3% Oyun: 1%
Yazan: turk-internet.com Basin      19 Nisan 2017, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz