25 Haziran 2018, Pazartesi   |   English
Ofisim.com Yeni Yazılım Servisinde, Bulut Tabanlı İş Uygulamalarını Geliştirmek için Kod Bilmeye Gerek Yok
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      12 Nisan 2017, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Uzun yıllar ABD Microsoft’ta görev yapan Serdar Turan tarafından kurulan ve çok sayıda yetenekli genç mühendisin görev yaptığı Ofisim, Ar-Ge bakış açısıyla geliştirdiği teknoloji platformu PrimeApps ile bulut tabanlı iş uygulamalarının kod yazmadan geliştirilmesine olanak sağlıyor. Yazılım geliştiricilere ve bilişim profesyonellerine kolaylık vadeden Ofisim, PrimeApss üzerinde geliştirilen iş uygulamalarını bir pazar yeri olan Ofisim.com üzerinden satışa sunuyor ve KOBİ’ler başta olmak üzere iş dünyasına bütçe, insan kaynağı ve zaman yönetimi açısından verimlilik sağlıyor.
Türkiye’de yazılım alanında yenilikçi bir girişim şirketi olan ve CEO’luğunu ABD Microsoft’ta uzun yıllar çalışan Serdar Turan’ın yaptığı Ofisim, genç ve yetenekli mühendislerden oluşan ekibiyle dünyada yeni gelişen bir teknolojik yaklaşıma yön vererek, ülkemizde bu alanda liderlik ediyor.

Bulut tabanlı iş uygulamalarınızı geliştirmek için kod bilmenize gerek yok

Ofisim, Ar-Ge bakış açısıyla geliştirdiği teknoloji platformu PrimeApps ile bulut tabanlı iş uygulamalarının kod yazmadan geliştirilmesine olanak tanıyor. Yazılım geliştiricilere ve bilişim profesyonellerine bu özelliğiyle büyük kolaylık vadeden Ofisim, PrimeApss üzerinde geliştirilen iş uygulamalarını bir pazar yeri olan Ofisim.com üzerinden satışa sunuyor ve KOBİ’ler başta olmak üzere iş dünyasına bütçe, insan kaynağı ve zaman yönetimi açısından verimlilik sağlıyor.

Ofisim CEO’su Serdar Turan, günümüzde şirketlerin iş hedeflerine ulaşabilmesi için en önemli katalizörün bilgi sistemi yatırımları olduğuna dikkat çekerek, “Bilgi sistemleri bilgiyi etkin yönetebildiği müddetçe verimli olabiliyor. Fakat bunu başarabilmek, özellikle de KOBİ’ler başta olmak üzere birçok işletme için oldukça güç oluyor. Ya içeride bir yazılım ekibi olması ya da önemli bütçeler ile satın alımlar gerekiyor. Yazılımı kendiniz geliştirmek istediğinizde ortaya çıkan maliyeti bir kenara bıraksanız bile uzayan iş süreçleri devreye giriyor. Bu, yazılım teknolojisinin eskimesine ve dolayısıyla daha yazılımı kullanmadan eski bir teknoloji ile yola çıkmanız anlamına geliyor. Dolayısıyla tüm işletmeler için ortak ihtiyaç bilgi yönetim süreçlerini hızlı, etkin ve kolay bir şekilde modelleyip, yönetebilecekleri iş uygulamalarına sahip olabilmek ve bu uygulamaların sağladığı bilgileri kullanarak işlerini daha ileriye taşıyabilmek. İşte bu noktada Ofisim olarak, PrimeApps’i geliştiricilerin-yazılım şirketlerinin; Ofisim.com’u da KOBİ’ler başta olmak üzere iş dünyasının kullanımına sunuyoruz” dedi.

Ofisim’den güçlü şirketler için güçlü uygulamalar

Günler içerisinde bulut tabanlı iş uygulamanızı herhangi bir kod yazmadan oluşturabileceğiniz, gerek mobilden gerekse web üzerinden anlık erişebileceğiniz, akıllı raporlar ile işinize yön vereceğiniz uygulamaları geliştirebileceğiniz PrimeApps ve bulut tabanlı çalışan farklı iş uygulamalarını satın alıp şirketinize güç katabileceğiniz Ofisim.com’un öne çıkan özellikleri ise şöyle:

  • Ofisim.com, gelecek odaklı yenilikçi bakış açısıyla geliştirilen ve banka seviyesinde yüksek güvenliğe sahip PrimeApps’in güçlü bulut altyapısı üzerinden hizmet veriyor.

  • Ofisim.com’daki uygulamaları üye olduktan hemen sonra kullanabilirsiniz. Bulut tabanlı tüm uygulamalara sadece bir bilgisayar, akıllı telefon ve internet bağlantısı ile dilediğiniz yerden erişim imkanınız bulunuyor.

  • Ofisim.com, yazılım satın alma yerine, uygun maliyetle kiralama avantajı sunuyor. Kullandıkça ödediğiniz uygun maliyetler size yük oluşturmuyor.

  • Ofisim, İstanbul/Ankara ofisleri ile tüm Ofisim.com müşterilerine Türkiye’nin dört bir yanında kapsamlı destek hizmeti veriyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      12 Nisan 2017, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz