20 Mayıs 2018, Pazar   |   English
Mersin’in ilk Apple Yetkili Satış Noktası 'Loom' Açılıyor
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      09 Mayıs 2013, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
9 Mayıs 2013: Apple’ın Türkiye’deki yetkili satıcılarından ve bir Naksan Teknoloji iştiraki olan Elmacı pazarı A.Ş. bugün yaptığı açıklamada Mersin Forum AVM’de yeni bir Apple Yetkili Satış Noktası (İngilizce:Apple Premium Reseller) açacağını duyurdu.

9 Mayıs 2013: Apple’ın Türkiye’deki yetkili satıcılarından ve bir Naksan Teknoloji iştiraki olan Elmacı pazarı A.Ş. bugün yaptığı açıklamada Mersin Forum AVM’de yeni bir Apple Yetkili Satış Noktası (İngilizce:Apple Premium Reseller) açacağını duyurdu. Bu yeni mağaza, Mersin’deki alışveriş tutkunlarına Apple’ın yenilikçi ürün ve çözümlerini öğrenmek ve tecrübe etmek için yepyeni bir mekan sunmayı hedefliyor. Naksan Teknoloji çatısı altında faaliyet gösteren Elmacıpazarı A.Ş.’nin yeni yüzü olan Loom, bu yeni mağazada her tür Mac, iPad, iPhone ve iPod ürünleri ile aksesuarlarını tüketicilere sunacak.

Loom’un 11 Mayıs 2013 Cumartesi günü, saat 13:00’da açacağı yeni mağazada açılışa özel birçok cazip teklif ve promosyon müşterilere sunulacak. Açılış gününe özel 300 ürün ile sınırlı olacak %25’e varan kampanya fırsatları bulunacak.

Bu cazip fiyatlı ürünlerin yanında Loom, Mersin Forum AVM 1. Kattaki mağazaya gelen ilk 200 kişiye Angry Birds 3D anahtarlık ya da Koss KPH 7 Kulaklık hediye edilecek.

Naksan Teknoloji Genel Müdürü Tunç Akman, “Yeni bir APR (Apple Yetkili Satış Noktası) açacağımız için çok heyecanlıyız” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü; “Müşterilerimiz artık Apple ürün ve aksesuarlarını denemek ve satın almak için yeni bir mağazaya sahip. Ev ve işyeri için alışveriş yapacak müşterilerimize montaj ve eğitimin de yer alacağı üst düzey bir servis vaat ediyoruz.”

Mersin’deki yeni APR olan Loom’da bilgili uzmanlar ziyaretçilere tüm Apple ürünleri hakkında yardımcı olmak için her zaman hazır olacak. Apple ; etkileyici 7.9 inçlik multi-touch ekranı, Facetime HD ve 5MP arka kamerası, ultra hızlı kablosuz iletişim performansı ve inanılması güç 10 saatlik pil ömrüyle iPad mini ve dünyanın en yüksek çözünürlüklü ekranına sahip yeni 15-inch MacBook Pro Retina dahil olmak üzere tüm Apple ürün gamını tüketiciyle buluşturmaya hazır. Mağazanın aktif katılım ve deneyimi teşvik eden atmosferi, ziyaretçilerin ürünlerle detaylı bir deneyim yaşayabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda Apple ürünleri hakkında yüksek donanıma sahip mağaza personeli, tüketici ve profesyonel müşterilere cazip öneriler sunuyor. Ayrıca, APR’da ürünler hakkında mağaza içi tanıtımlar ve gösteriler ile tüketiciye özel eğitim imkanı sunulması da planlanıyor. Bu konuda mağaza personelinden her zaman randevu alabilmek mümkün.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      09 Mayıs 2013, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz