21 Mayıs 2018, Pazartesi   |   English
Vodafone'un 24 Eylül'de Satışa Çıkacak iPhone4 Fiyatları Belli Oldu
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      23 Eylül 2010, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Vodafone, Türkiye’de merakla beklenen iPhone 4’ü 24 Eylül’den itibaren satışa sunuyor. iPhone 4, tüm Türkiye genelinde Vodafone Cep Merkezleri’nden ön ödemesiz aylık 65 TL’den başlayan fiyatlarla ve ayrıcalıklı servislerle satın alınabiliyor.
Vodafone, tüm zamanların en iyi cep telefonu olarak tanıtılan iPhone 4’ü, 24 Eylül’de kullanıcılarıyla buluşturuyor. iPhone 4, tüm Türkiye genelinde Vodafone Cep Merkezleri’nden ön ödemesiz aylık 65 TL’den başlayan fiyatlarla ve ayrıcalıklı servislerle satın alınabiliyor.

Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Gökhan Öğüt konuyla ilgili olarak şunları söyledi :

    Teknoloji meraklıları uzun zamandan beri iPhone 4'ün Türkiye'ye gelmesini sabırsızlıkla bekliyorlardı. iPhone 4'ü mobil iletişim lideri Vodafone'un ayrıcalıklı hizmetleriyle tüketicilerimizle buluşturmak için çok önceden çalışmalarımıza başladık. Bugün, iPhone 4’ü, Vodafone farkıyla Türkiye’de kullanıcılarımızla buluşturmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’nin tek uluslararası operatörü olarak, global gücümüz, müşteri odaklı yaklaşımımız bizi diğer operatörlerden farklılaştıran en belirgin özelliklerimiz.


Öğüt sözlerine şöyle devam etti:

    iPhone’larını Vodafone’dan alan abonelerimize özel fiyatlarla sunduğumuz tarife paketleri içinde yer alan 30 MB mobil internet kullanım haklarını yurtdışında da kullanabilmelerine olanak tanıyoruz. Yine müşterilerimize paketlere dahil dakikalarını yurtiçinin yanı sıra yurtdışında kullanma fırsatı sunuyoruz.

    Herhangi bir iPhone 4 paketinden birini alan müşterilerimize sunduğumuz en önemli ayrıcalık ise Vodafone Red üyeliği. Müşteri odaklı yaklaşımımızın bir yansıması olan Vodafone Red dünyasında üyelerimize, kendilerine özel, hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler sunuyoruz. Vodafone Red üyelerilerimiz, kendilerine hizmet vermek üzere oluşturulan Özel Müşteri Hizmetleri ekibine 7 gün 24 saat anında ulaşabilecek. Vodafone Red Team adını verdiğimiz bu ekibimiz, müşterilerimizin bulunduğu yere gelerek iPhone’larıyla ile ilgili anında teknik hizmet ve destek verecekler.


Vodafone Red’in üyelerine sağladığı diğer avantajlar arasında Red Back-Up Kişisel Asistanlık Hizmeti, İndirimli Havaalanı Servisi ve Türkiye ve dünyadaki birçok seçkin markaya ait ürün ve çok özel mekânlarda indirim avantajı yer alıyor.

Vodafone, müşterilerinin kullanım ihtiyaçlarına ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak iPhone’a özel olarak iki farklı teklif hazırladı. Bunlardan ilki bedava konuşma dakikaları, SMS/MMS ve sınırsız internet alternatifleri içeren Kontratlı Paketler diğeri ise ücretsiz mobil internet deneyimi sunan Kontratlı Mobil İnternet Paketleri.

Geniş tarife ve fiyat paketleri ile zenginleştirilen Kontratlı Paketlere göre; bir yandan yurtdışı ile sık telefon görüşmesi yapan, SMS gönderme alışkanlığı bulunan kullanıcılar iPhone 4’e aylık 149 TL’den başlayan fiyatlarla Vodafone farkı ile sahip olurken bir yandan da Vodafone Red dünyası ayrıcalıklarından yararlanacak.

Kontratlı Paketler

iPhone 4 için 18 ay taahhütlü paket bedava dakikalar, SMS/MMS’ler, sınırsız internet ve bazı özel servisler içeriyor:

Avantajlı iPhone 3GS
8 GB Paketi
4x4 Paket iPhone 4
16 GB
4x4 Full Paket iPhone 4
32 GB
Aylık Ödeme 99 TL 149 TL 199 TL
Paket Avantajları Her yöne 250 dk Her yöne 750 dk
(yurtdışını aramalar dahil)
Her yöne 1500 dk
(yurtdışını aramalar dahil)
Her yöne 150 SMS/MMS Her yöne 500 SMS/MMS Her yöne 1000 SMS/MMS
Sınırsız internet Sınırsız internet Sınırsız internet
Red ayrıcalıklı servisler Yurtdışında 30 MB internet Yurtdışında 30 MB internet
Red ayrıcalıklı servisler Red ayrıcalıklı servisler
iPhone 3GS 8 GB
Ön Ödeme Bedeli
Bedava - -
iPhone 4 16 GB
Ön Ödeme Bedeli
250 TL Bedava -
iPhone 4 32 GB
Ön Ödeme Bedeli
500 TL 250 TL Bedava


Kontratlı Mobil İnternet Paketleri

Cep Avantaj ve İş Ortağım tarifelerini seçenler, mobil internet paketine 24 ay taahhüt vererek ücretsiz iPhone, ücretsiz internet bazı ayrıcalıklarına sahip olacak:

iPhone 3GS 8 GB iPhone 4 16 GB iPhone 4 32 GB
CepNet Paketi 50 TL 65 TL 75 TL
Paket Avantajları Aylık CepNet paketi Aylık CepNet paketi Aylık CepNet paketi
Red ayrıcalıklı servisler Red ayrıcalıklı servisler Red ayrıcalıklı servisler
1 GB Mobil İnternet Paketi 65 TL 80 TL 90 TL
Paket Avantajları Aylık 1 GB mobil internet Aylık 1 GB mobil internet Aylık 1 GB mobil internet
Red ayrıcalıklı servisler Red ayrıcalıklı servisler Red ayrıcalıklı servisler
Not : Apple iPhone4 Turkcell fiyatlarını Yarın Satışa Çıkacak iPhone4 için Turkcell Fiyatları da Belli Oldu linkinden görebilirsiniz.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      23 Eylül 2010, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz