23 Şubat 2018, Cuma   |   English
Türk Telekom Yeniden 'Tatlıya Bağlayalım' Kampanyası Yapıyor
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      26 Mayıs 2010, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Türk Telekom, 1 Eylül 2006 tarihine kadar olan ayrıca 2007, 2008 ve 2009 yıllarına ait borçları nedeniyle sözleşmeleri iptal edilen müşterilerini 15 Haziran’a kadar “Tatlıya Bağlayalım” kampanyasından yararlanmaya çağırıyor.

Türk Telekom, müşterilerinin geçmiş yıllara ait borçlarının tahsiline yönelik “Tatlıya Bağlayalım” kampanyasının kapsamını daha da genişleterek tarihini uzattı. 1 Eylül 2006 tarihinden önce sözleşmeleri borçları nedeniyle iptal edilen Türk Telekom müşterileri, “Tatlıya Bağlayalım” kampanyası çerçevesinde sağlanan avantajlı ödeme koşullarıyla borçlarını kapatarak, yeniden sabit hat sahibi olabilecekler. Türk Telekom ayrıca 2007, 2008 ve 2009 yıllarına ait alacaklarını da kampanya kapsamına dahil etti.

Tatlıya Bağlayalım kampanyasına başvurular 15 Haziran 2010 tarihine kadar devam edecek.

Türk Telekom kampanyaya başvuran müşterilerinin borçlarının gecikme bedeli ve reeskont faizlerinde % 90 oranında indirim yapıyor, ayrıca vekalet ücreti dışında diğer tüm yargılama masraflarından vazgeçiyor. Tatlıya Bağlayalım kampanyasından yararlanarak borcunu ödeyen Türk Telekom müşterilerinin yeni sabit telefon hattı talepleri ücretsiz olarak karşılanıyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      26 Mayıs 2010, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz