20 Haziran 2018, Çarşamba   |   English
Türk Telekom ADSL’de Yeni Bir Kampanya’ya Başlattı
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      30 Kasım 2007, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Türkiye’nin telekomünikasyon devi Türk Telekom internet servis sağlayıcılarına (ISS) yönelik yeni bir kampanya başlatıyor. Bu kampanya kapsamında 1 Aralık sonrasında yeni abone olan müşterilerden 29 YTL’lik bağlantı ücreti alınmayacak ayrıca limitli bağlantı sahibi tüm müşterilere de ücretsiz olarak 2 GB ek limit imkânı sağlanacak.

Türk Telekom, ADSL’de yeni bir kampanya başlatıyor. Türk Telekom, toptan satış tarifelerinde Internet Servis Sağlayıcılara(ISS) sunacağı yeni tarifelerle, bu indirimlerin ISS’ler tarafından son kullanıcılara yansıtılmasının yolunu açacak.

Türk Telekom’un yeni kampanyası 1 Aralık 2007 tarihinde başlıyor ve 31 Aralık 2007 tarihinde sona eriyor. Kampanyada bir indirim, bir de limit artımı bulunuyor.

Buna göre Türk Telekom, ISS’lerden 1 Aralık 2007 tarihi itibarı ile kampanya bitimine kadar olan sürede abone başına 29 YTL’lik bağlantı ücretini almayacak.

Türk Telekom ayrıca kampanyada, mevcut durumda limitli bağlantıya sahip tüm aboneler için de 2 GB ekstra limit imkânı sağlıyor. Bu durumda hiçbir ücret talep edilmeden, 4 GB internet kullananların limiti 6GB’ye, 6 GB limiti olanların limiti ise 8 GB’ye yükselecek. Bu uygulama ile internette kullanımı artan ses ve video içeriğinin limit sıkıntısı yaşamadan rahat bir şekilde kullanımına destek sağlanmış olacak.

Türk Telekom bu ve benzeri kampanyalarla Türkiye’de 2007 yılında 4,3 milyonu aşan genişbant internet kullanıcı sayısını artırmayı ve tüm Internet Servis Sağlayıcıları’nın yeni ADSL müşterisi kazanmasını ve böylece toplam pazarın büyümesini teşvik etmeyi hedeflediğini açıklıyor.

Türk Telekom’un toptan tarifelerde yaptığı bu indirimlerle, ISS’ler de kendilerine Türk Telekom tarafından sağlanan imkanları temel alarak ve kendi imkanlarını kullanarak müşterileri için kampanyalar yapabilecekler.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      30 Kasım 2007, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz