20 Mayıs 2018, Pazar   |   English
Apple ICAN’06 Rekora Koşuyor
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      22 Mayıs 2006, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Apple IMC tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen Türkiye’nin dijital platformda yapılan en önemli ve geniş kapsamlı yarışması Apple iCan’e, katılanların sayısı 3.000’i geçti.

Dijital teknolojiyi en yaratıcı şekilde kullanan amatör ya da profesyonel tüm katılımcılara açık olan Apple iCan’06 her yıl olduğu gibi bu yıl da içeriği ile olduğu kadar katılımcı sayısı ile yine adından söz ettiriyor. Geçen yıl 1.500 katılımcı ile farklı kategorilerden bir çok kişiyi biraraya getiren Apple iCan, bu yıl 3.000 katılımcı ile bir rekora imza atıyor.

Apple IMC Türkiye Genel Müdürü Tansu Yeğen yaptığı açıklamada,

    Yaratıcılığını ortaya koymak isteyen binlerce kişi Apple iCan’de biraraya geliyor. Başvurular 2 Haziran’da sona erecek ve bu süreye kadar şu an 3.000’i geçmiş olan katılımcı sayısının daha da artacağına inanıyoruz. Apple iCan her yıl olduğu gibi bu yıl da içinizdeki yaratıcılık ateşini alevlendirmeye devam ediyor.

dedi. 3.000’i aşan katılımcı sayısının yanısıra 120 kişiyi aşan jürisi ile de farklı bir rekora imza atan Apple iCan’06, her biri kendi dallarında uzman jüri üyelerini aynı çatı altında buluşturdu.

Fotoğraf dalında Ara Güler’den, Nihat Odabaşı’na, tasarım dalında Alinur Velidedeoğlu’ndan Can Yalman’a, müzik dalında Sertap Erener’den Burhan Öcal ve Mazhar Alanson’a ve film dalında ise Meltem Cumbul’dan Demet Akbağ, Timuçin Esen, Haluk Mesci ve Ezel Akay’a kadar yüzden fazla ünlü isimden oluşan jüri üyesi yarışmanın finalistlerini belirleyecek.

Apple iCan hakkında!

Apple iCan tasarım, film, müzik ve fotoğraf olmak üzere dört ana ve onyedi alt kategoriden oluşuyor.

12 Nisan 2006 tarihinde başlayan ve başvuruları halen devam eden yarışmada eserlerin son teslim tarihi 2 Haziran 2006. Ödül alan eserler final gecesinden sonra web sitesinde yayınlanacak.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      22 Mayıs 2006, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz