Boşluk Karakteri

Detaylı Arama
 17 Temmuz 2018, Salı    İngilizce Yazılar turk.internet.com Hakkında
Boşluk Karakteri

Kullanıcı Adı: Şifre:
Boşluk Karakteri

turk.internet.com İçin Ne Dediler?
Bu liste isim sırasına göre düzenlenmiştir.

Özellikle bilişim sektöründe bulunanlar bilirler, önünüzde hep keşfedilmemiş topraklar olduğundan, her keşfi görür herşeyin içinde olmaya çalışırlar. Türkiye tam da böyle bir dönemden geçerken, eğer biraz seziniz varsa son derece büyük acılar çekersiniz. Zira ne gereksiz ve başarıya ulaşmayacak projelere, inanılmaz bütçelerin yatırıldığını farkedersiniz. Turk.internet.com da benim için bunlardan daha büyük bir acı hikayesidir. Bu kadar başarısız projeye üzülerek bakarken, Turk.internet.com isimli başarılı proje nasıl gözümden kaçtı diye üzülmeden yapamıyorum. Türkiye’de bilişim sektörünün, her faaliyet alanındaki şirketin birşeyle bulacağı bir marka olarak turk.internet.com herzaman izlediğimiz ve sektöre makro analiz yapabileceğiniz gerçek bir başvuru noktası. Emeği geçen herkese, teşekkür etmek isterim.

Atıf Ünaldı
MassNet - Genel Müdür

31-12-2002


Turk.internet, sektör basınına yeni bir boyut getirdi. Turk.internet sayesinde, son gelişmelerden haberdar olmak için bir hafta beklemeye gerek yok. Bilginin saatler içinde güncelliğini yitirdiği günümüzde, Turk.internet’in hızlı ve kapsamlı yayının sektördeki tüm yöneticiler için vazgeçilmez bir bilgi kaynağı haline geldiğine inanıyorum.

Aydın Ersöz
İnnova Bilişim Çözümleri - Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı

26-12-2002


Turk.internet.com’un sektördeki çok önemli bir boşluğu doldurduğunu söylesem sanırım yanılmam. Sık güncellenen oldukça zengin bir içeriği sahip. Dolayısıyla sektörde yaşanan sıcak gelişmelerden anında haberdar olmak mümkün. Bunların yanı sıra, sektör çapında gerçekleştirdikleri kapsamlı araştırmaları da ilgiyle takip ediyorum. Kurulduğu günden bu yana çizgisini hiç bozmayan turk.internet.com’u, sektöre getirdiği farklı soluktan dolayı tebrik ediyorum.

Ayşegül İldeniz
Intel Türkiye - Genel Müdür

25-12-2002


Turk.internet.com, sadece "techno-freak" sektör temsilcilerine değil, aynı zamanda bilişimin etkileşim içerisinde olduğu tüm stratejik sektörlerin temsilcilerine bir bakış açısı sunmaktadır.

Bu perspektif, bilişim sektörünün aslen ihtiyaç duyduğu, firmalardaki yaygınlık stratejisini destekliyor olması açısından önem arzetmektedir. Özellikle, bilişimin hukuki boyutunun da teknoloji boyutu ile birlikte irdelendiği, tamamlayıcı faaliyetler ile desteklenmesi, portalı, önde gelen bilgi kaynaklarından biri olarak öne çıkarmaktadır.

Bartu Bugatur
BMC Software - Genel Müdür

12-12-2002


Turk.internet.com portali benim açımdan tek cumleyle, "kurulduğundan beri Bilişim sektörünün nabzını tutmayı başarıyla sürdürmüş; tarafsızlığı, düzenli ve güncel bilgileri ile okuyucularının beğenisini kazanmış bir portal olmuştur. 2003’de de başarılarının artarak devam etmesini temenni ederim.

Betül Onat
KORA Internet Teknolojileri ve Veritabanı Çözümle - Genel Müdür

02-01-2003


Turk.internet.com bizim altyapı anlamında destek verdiğimiz önemli iş ortaklarımızdan bir tanesi. Yurtdışından tanıdığımız internet.com’un Türkiye’deki çok başarılı bir uygulaması olan Turk.internet.com, kullanıcılarına sunduğu sektör ile ilgili kaliteli içerik ile internet dünyasında sürekli tartışılan ”içerik her şeydir” sloganına son noktayı koyuyor. Ülkemizin en çok okunan, sektör için en önemli online yayınlarından bir tanesi olan Turk.internet.com’un başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Bülent Yıldırım
Koç.net - Genel Müdür

03-01-2003


Turk.Internet.com portali hem bizim gibi sektörün kalbinde olanlar, hem de bilişimle ilgili olan her türlü çevre için bir anlamda “kulağa kaçan kar suyu”. En son gelişmelerden anında haberdar olmamızı sağlarken, aynı zamanda konular hakkındaki derinliği, özel dosyaları, konukları ve yazarlarıyla sektörü yönlendiriyor. Turk.Internet.com’un sektörde çok önemli bir role büründüğünü görmek benim için sevindirici.
Turk.Internet.com’un gelisimi, sektörün gelişimini olumlu yönde etkileyeceğe benzer...

Çağlayan Arkan
SBS - Genel Müdür

10-01-2003


Telekom ve İnternet sektörüne odaklı bir basının oluşmasını çok sevindirici buluyorum. Turk.internet.com bu sektör içinde çok önemli konuma sahip bir yayın. Sektördeki gelişmeleri ve sorunları çok yakından takip edip, anında okurlarına sunuyor. Genel IT dergilerinden farklı olarak, telekom ve İnternet sektörüne odaklanmasının sektöre katkısı çok büyük. Turk.internet.com sektörün sesinin farklı kitlelere ulaşmasına yol açtı. Başarılarının devamını temenni ediyorum.

Cem Çelebiler
NetOne Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. - Genel Müdür

20-12-2002


Bilişim suçları ve internetle yakından ilgilenen bir hukukçu olarak Turk.internet.com benim en çok yararlandığım, sık sık ziyaret ettiğim bir sitedir. Özellikle hukukçu meslektaşlarımın zaman ve emek harcayarak değerli fikirlerini aktardıkları makalelerden fevkalada istifade ediyorum. Zaman zaman görüşlerimi ifade etme fırsatını tanıması ve yazılarımı yayınlaması nedeni ile de ayrıca müteşekkirim.

Cevat Özel
İstanbul - Basın Savcısı

23-12-2002


Turk.internet.com’un, günlük haberleri, özel dosyaları, tarafsız ve güvenilir habercilik anlayışıyla özellikle bilişim sektöründe en iyi portal olduğunu düşünüyorum. Yaptığınız çalışmalar, araştırmalar, sadece haberler değil, aynı zamanda yönetimle ilgili verdiğiniz bilgileri ile de sektörün gelişimine büyük bir katkı sağladığınıza inanıyorum.

Erol Bilecik
Index Grubu - Yönetim Kurulu Başkanı

27-12-2002


Turk.internet.com bilgi ve iletişim teknolojileri sektörüne yönelik online haber siteleri arasında öncü konumunda bulunuyor. Bu alanda sergilediği ciddi tavır, araştırmaya verdiği önem ve sektörün ilerlemesi için harcadığı çaba turk.internet.com’u ayrı bir yere oturtuyor.

Bnet olarak turk.internet.com’da yayınlanan araştırma ve raporların bizim için özel bir önemi, ufuk açıcı bir yönü bulunuyor. Diğer yandan turk.internet.com düzenlediği etkinliklerle, geniş bir yelpazeye yayılan sektör temsilcilerini bir araya getirerek görüş alışverişinde bulunmalarını, daha da önemlisi ortak akıl oluşturmalarını sağlıyor.

Turk.internet.com’un istikrarlı, kaliteli çizgisini 2003 yılında da sürdüreceğine, sektörle ilgili en yeni haberleri şimdiye kadar olduğu gibi bu adresten alacağımıza inanıyorum.

Hakan Akan
Bnet İnternet Hizmetleri - Genel Müdür

31-12-2002


Dinamik bir yapısı olan bilişimin sektöründeki gelişmeleri, haber, bilgi ve yorumları okuyuculara süratle ulaştıran, bilişim dünyasının internetteki haber kaynağı turk.internet.com, özellikle BT sektöründe çalışan kişilerin bilgi alma ihtiyacını karşılıyor.

Sürekli kendini geliştirerek yayın hayatını başarıyla sürdüren turk.internet.com’u kutluyorum.

Haluk Maga
Microsoft - Türkiye Genel Müdürü

23-12-2002


Turk.internet.com Türkiye'deki en içerikli BT portalı diyebilirim. Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeleri izleyebileceğiniz, bilgi alabileceğiniz bir ortam. Ayrıca Turk.internet.com'un desteğiyle düzenlenen toplantıların gündemin nabzını çok iyi tuttuğunu düşünüyorum. Kesinlikle Türkiye standartlarının üzerinde…

Nurperi Rodoplu
3Com - Türkiye Satış Müdürü

16-12-2002


Turk.internet.com, bilişim ve teknoloji sektörlerine geniş bir perspektiften bakarken, habercilik ilkelerine de sıkı sıkıya bağlı kalıyor. Düzeyli bir uzmanlık ve haberciliği birlikte yürütmeyi başarıyor. Genelde, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) çözümleri alanında çalışan birçok profesyonelin ve kurumun çalışmalarını Turk.internet.com'dan takip ediyorum. Turk.internet.com'a, sürekli ve büyüyen başarılar temenni ediyorum.

Salih Özkan
Metis - Metis CRM Operasyonları Direktörü

12-12-2002


Turk.internet.com IT ve Telekomünikasyon sektörüyle ilgili güncel gelişmelerin takibi yönünde gerek sektör içindeki gerekse sektör dışındaki kişilerin uğrak noktası haline gelmiştir. Böylelikle sektörün gelişmesindeki katkısı tartışılamaz. Tarafsız, doyurucu ve güncel bilgilere ulaşmak için doğru adres olduğunu düşünüyorum.

Serdar Kaşıkçı
Kangurum - Genel Müdür

31-12-2002


Etkinliklerden, şirket haberlerine uzanan geniş yelpazesiyle; Bilişim, İnternet ve Telekomünikasyon sektörü profesyonellerine, en güncel ve kapsamlı bilgilere erişim olanağı sağlayan Turk.internet.com’u verdiği hizmetlerden dolayı kutluyorum. Yeni yılda, yeni başarılarla sektörün referans kaynağı olmaya devam etmesini temenni ediyorum.

Suat Baysan
Cisco Systems - Türkiye Genel Müdürü

26-12-2002


Turk.internet.com, sektörde çok önemli bir boşluğu dolduruyor. Günlük olarak sektördeki gelişmeleri, araştırmaları izlemek oldukça keyifli.

Sektörle ilgili araştırma rakamları ve anketlerin, son kullanıcılarla yapılmış sohbetlerin Turk.internet.com sitesinde yer almasını öneriyorum.

Turk.internet.com’u, tüm ekonomik zorluklara rağmen çizgisini bozmadan verdiği hizmetlerden dolayı kutlar, başarılarının devamını dilerim.

Taner Özdeş
Infonet - Genel Müdür

04-12-2002


Ülkemiz Bilişim Sektörü’nün etkisini oldukça fazla hissettiği ekomomik kriz ortamında, gündemi yakından takip ederek ve tarafsız, yapıcı tutumu ile izleyicilerini kendisine bağlamayı başarmış olmasından ötürü Türk.Internet.Com’u yürekten kutluyorum. Yakalamış oldukları zengin içerik, haber ve yayın kalitesini bozmadan, dinamik ve yenilikçi yapılarını uzun yıllar başarı ile sürdürmelerini diliyorum.

Yüce Erim
Software AG - Genel Müdür

25-12-2002


Turk.internet.com, iletişim ve telekomünikasyona odaklanan bir haber portali olarak bu alanın öncüleri arasında yer alıyor. Sunduğu taze haberler ve güncel araştırmalarla sektörün nabzını tutan turk.internet.com, bu özelliğiyle bilişim teknolojilerinin Türkiye’deki gelişimine önemli bir katkıda bulunuyor.

Turk.internet.com’un başarılı ve istikrarlı çizgisini 2003’te de sürdüreceğine inanıyor, tüm sektör için olumlu haberlerin ağırlıkta olacağı bir yıl diliyorum.

Özkan Erener
VeriPark - Genel Müdür

26-12-2002
Boşluk Karakteri
 
Google
Ücretsiz Bültenlerimiz
Günlük Bülten Üyeliği
Katıl    Ayrıl
Diğer bültenleri görmek için tıklayın.
EDİTÖRDEN
Boşluk Karakteri
Yazarlar
Boşluk Karakteri
Kariyer
Boşluk Karakteri
Bilişim Sektörü Firmaları
Boşluk Karakteri
Destek (FAQ)
Boşluk Karakteri
Etkinlikler
Boşluk Karakteri
turk.internet.com Konferansları
Boşluk Karakteri
Uluslararası
Boşluk Karakteri
Germany | Japan | Korea
internet.com

Internet News
Internet Investing
Internet Technology
Windows Internet Tech.
Linux/Open Source
Web Developer
ECommerce/ Marketing
ISP Resources
ASP Resources
Wireless Internet
Downloads
Internet Resources
Internet Lists
International
EarthWeb
Career Resources

Dosyalar

Boşluk Karakteri

ABONELERE ÖZEL
(Ücretli Yazılar)


 
View my FriendFeed
©Copyright 2018 turk.internet.com. Legal Notices / Privacy Policy / Reklam / Bize Yazın